Slide background

OM SESO STÄDSERVICE

VÄLKOMMEN TILL SESO

VÅRA STÄDDEPÅER FINNS I UDDEVALLA OCH TROLLHÄTTAN

Som ett av 4-stadsregionens största privatägda städföretag erbjuder vi skräddarsydda städ- & servicetjänster till både företag, kommuner & privatpersoner.

SESO´s personalstyrka består av över 70 personer och utför alla typer av städuppdrag i fyrstadsregionen med omnejd. Vi levererar kontinuerlig lokalvård till närmare 250 företagskunder, kontinuerlig hemstädning till närmare 200 privata kunder. Utöver detta så utför vårat specialteam dagligen uppdrag för Kommuner, fastighetsbolag, byggföretag, fastighetsbyråer mfl.

SESO Städservice AB ser fram emot att bli er servicepartner. Vi har möjlighet att erbjuda allt från en specifik tjänst till ett program av anpassade helhetslösningar.

BESTÄLL KOSTNADSFRI OFFERT

1 + 3 = ?

Kontakta oss

Seso Städservice AB

Telefon 0522-887 78
E-post info@seso.se

Post- & Besöksadress

Majorebergsvägen 2
451 75 Uddevalla

Orgnr. 556624-8943
Godkänd för F-skatt

Sarita Eliasson

VD, Försäljning företag
Direkt: 0522-64 55 92
E-post: sarita@seso.se

Roger Eliasson

Ekonomi
Direkt: 0522-64 55 91
E-post: roger@seso.se

Lenita Olsson

Försäljning hemstäd, Kvalitetsansvarig
Direkt: 0522-64 55 93
E-post: lenita@seso.se

Jonas Fransson

Ansvarig specialstäd
Direkt: 0522-64 55 94
E-post: jonas@seso.se

Ingmarie Carlsson

Teamledare / Koordinator
Direkt: 0522-64 55 96
E-post: ingmarie@seso.se

Therese Nilsson

Teamledare
Direkt: 0522-64 55 97
E-post: therese@seso.se