Kontakta oss

Seso Städservice AB Uddevalla

Telefon 0522-887 78
E-post info@seso.se

Seso Städservice AB Trollhättan

Telefon 0520-40 50 90
E-post info@seso.se

Post- & Besöksadress

Majorebergsvägen 2
451 75 Uddevalla

Orgnr. 556624-8943
Godkänd för F-skatt
Sarita Eliasson

VD
Direkt: 0522-64 55 92
E-post: sarita@seso.se

Roger Eliasson

Ekonomi
Direkt: 0522-64 55 91
E-post: roger@seso.se

Lenita Olsson

Kvalitetsansvarig
Direkt: 0522-64 55 93
E-post: lenita@seso.se

Jonas Fransson

Ansvarig specialstäd
Direkt: 0522-64 55 94
E-post: jonas@seso.se

Ingmarie Carlsson

Teamledare / Koordinator
Direkt: 0522-64 55 96
E-post: ingmarie@seso.se

Therese Nilsson

Teamledare
Direkt: 0522-64 55 97
E-post: therese@seso.se

Johanna Niklasson Fransson

Försäljning Företag Vänersborg, Trollhättan, Lilla Edet, Stenungsund
Direkt: 0522-64 55 95
E-post:johanna@seso.se

Erla Isfeld

Teamledare
E-post: erla@seso.se
Melinda Demeny

Försäljning Företag Bohuslän, Försäljning Hemstäd
Direkt: 0522-64 55 98
E-post: melinda@seso.se

Marie Edland

Organisations- och personalansvarig
Direkt: 0739-24 48 82
E-post: marie@seso.se

WordPress Cookie-meddelande av Real Cookie Banner